Med květový 750 g

Neohodnoceno
150 Kč
Skladem (> 5 ks)

Rychlá krystalizace - zpravidla do pár dnů či týdnů, nejsladší chuť, nejlépe stravitelný

Detailní informace

Detailní popis produktu

MED KVĚTOVÝ 750 g

Květový med je nabitý přírodou, je to sladké pokušení a sladká rozkoš. Dejte si lžičku jen tak a polaskejte své chuťové pohárky lahodnou chutí. Do čaje, na křupavý chlebíček či rohlíček, prostě klasika! Upečte medovou bábovku s ořechy nebo super bombastický medovník. Ovšem grilované masíčko na medu - to je gastronomický orgasmus.

Kvalita: rychlá krystalizace - zpravidla do pár dnů či týdnů, nejsladší chuť, nejlépe stravitelný

Více o medu.

Proužek produkt II - kopie

Slovo včelaře

"Cesta ke včelám vede přes vesnici dozadu na palouk co je hned vedle lesa. Už cestou potkáváme včely, které vylétávají ze svých domovů, aby nasbíraly do pláství pyl nebo nektar. Jdeme kolem pole a luk, které jsou přímo poseté lučním kvítím lesknoucí se krůpějemi rosy. Pak dojdeme ke včelám a otvíráme první úl. Symfonie. Včelí společenství tiše bzučící plné píle, to je radost správného včelaře."

Josef a Alena Včelařství Domovina

Dobrý den, ahoj..bzz. Zdravíme všechny vás lidičky. Jsme jedna parta ze včel a lidí. Hooodně včeliček, jedna Alenka včelařka a jeden Josef včelař. A taky kocour Ferda, pohotovostní venkovní deratizační jednotka. My všichni se staráme o to, aby med, který nabízíme vám, našim zákazníkům, byl nejlepší kvality. Zralý, chutný, tak jak má být.

Přečtěte si celý náš rok včelaře.

 Josef a Alena Včelařství Domovina