Med s dračím ovocem 170 g a semínka kvetoucí truhlík

❤️ VČELY Náš med
218 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Pojďte s námi pomáhat včelám! Stačí na balkonu, za oknem či kdekoliv jinde vysadit luční květiny. I takovou maličkostí pomůžete včelám přežít:

  • stačí vám malý truhlík nebo květináč,
  • výsadba je snadná a další péče nenáročná,
  • potěší vás i včelky z celého okolí, protože pořád kvete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Med s dračím ovocem 170 g a semínka kvetoucí truhlík

Semínka Kvetoucí truhlík

Pomůžeme společně včelám? Nic těžkého na tom není, stačí jenom trochu chtít. Stačí na balkonu nebo třeba za oknem vysadit květiny do truhlíku. Kytičky totiž včelky potřebují k životu. Sbírají z nich pyl a nektar, ze kterého si vyrábí svou potravu (med). A obyčejný truhlík bude malý krok pro vás, ale velká věc pro včely. Něco, čím jim pomůžete přežít.

Základní informace o balení semínek Kvetoucí truhlík

Toto balení výsadby Kvetoucí truhlík využijete na jakémkoliv omezeném prostoru. Uděláte s ní radost sobě i včelkám na balkonu, na terase, ale třeba i v květináči na parapetu. Jeden gram semínek vystačí na květináč s průměrem 10 až 15 cm. Ideálně však na takové množství použijte větší květináč s průměrem do 50 cm, což zhruba odpovídá dvěma truhlíkům.

Jedno balení výsadby Kvetoucí truhlík, to je mix 12 druhů rostlin. Obsahuje velice pěkné zahradní letničky a léčivé bylinky:

Kvetoucí truhlík obsahuje: chrpa modrák, jetel inkarnát, mák vlčí, měsíček zahradní, ostrožka východní, paprska velkokvětá, sluncovka kalifornská, suchokvět roční, svazenka shloučená, světlice barvířská, včelník moldavský, zlateň věncová

dračí ovoce v medu 170 g

Královna noci, pitája nebo dračí ovoce pořád jedno jest, ale teprve spojení s medem z toho dělá skutečnou lahůdku!

Více o samostatném produktu

5
3x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LP Avatar autora | 2.7.2023
Vynikající vždy mě med mile překvapí. Děkuji moc určitě u Vás budu nakupovat dál. Přeji spoustu spokojených zákazníků. 😉🐝🐝
2
Avatar autora | 5.6.2023
Semínka jsem zasadila a budu se těšit co vyroste a jak se to bude včeličkam líbit.Med s dračím ovocem jsem čekala že nebude tolik hustý že půjde lépe namazat,ale chuť je úžasná, vyřešila jsem to tak že se s ním cpu po lzičkách🤣
5
Avatar autora | 5.6.2023
Jsem velmi spokojená

Alenka Včelař

❤️SPRÁVNÝ VČELAŘ

Být včelařem, ale být především SPRÁVNÝM včelařem je pro nás zásada číslo jedna. Rádi vidíme, když naše včelstva po celý rok prosperují. Med je pro nás sladkou odměnou.

❤️KDO JSME

Jsme Alena a Josef - Včelařství Domovina z Vysočiny. Naší doménou je získávání a zpracování medu do lahodných medových pochoutek.

❤️VČELAŘSTVÍ DOMOVINA

Včelařství Domovina to jsou vynikající pochoutky z medu.