Med s malinami 170 g a semínka luční květiny

❤️ VČELY Náš med
288 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Pojďte s námi pomáhat včelám! Stačí místo trávníku vysadit luční květiny. I takovou maličkostí
pomůžete včelám přežít:

  • stačí vám malá plocha třeba někde na okraji zahrady,
  • výsadba je jednoduchá a další péče nenáročná,
  • vůně a barvy kytiček potěší vás i včelky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Med s malinami 170 g a semínka luční květiny

Pojďte s námi pomáhat včelám! Je to docela snadné, stačí místo trávníku vysadit luční květiny. Bez kytiček totiž včelky zahynou. Sbírají z nich pyl a nektar, ze kterého si vyrábí svou potravu (med). I takovou maličkostí, jako je osázení malé venkovní plochy kytičkami, pomůžete včelám přežít.

Základní informace o balení semínek Luční květiny

Toto balení výsadby Luční květiny má 10 g. To při ručním setí vystačí na plochu na 5 m2 (2 g na 1 m2). Což může být pás dlouhý 5 m a široký 1 m, takže ze tří balení pořídíte už docela slušnou loučku.

V jednom balení výsadby Luční květiny se ukrývá 34 druhů trvalých rostlin. Jsou to oku lahodící druhy, které se zároveň nezaleknou silného sucha:

Luční květiny obsahují: čekanka obecná, čičorka pestrá, hvozdík kartouzek, hvozdík kropenatý, chrastavec rolní, chrpa čekánek, chrpa luční, jestřábník oranžový, jetel inkarnát, jetel luční, jitrocel kopinatý, kmín kořenný, kohoutek luční, kopretina bílá, krvavec menší, mochna stříbrná, mrkev obecná, řebříček obecný, řepík lékařský, silenka dvoudomá, silenka nadmutá, sléz pižmový, sléz velkokvětý, smolnička obecná, svízel bílý, svízel syřišťový, šalvěj luční, šalvěj přeslenitá, štírovník růžkatý, šťovík kyselý, třezalka tečkovaná, úročník bolhoj, vičenec ligrus, zvonek řepkovitý.

med s malinami 170 g

Malina v medu je mana, která stojí za hřích. Ať jste Adam, nebo Eva, neodoláte.

Více o samostatném medu

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VM Avatar autora | 24.7.2023
Med je naprosto vynikajici .

Alenka Včelař

❤️SPRÁVNÝ VČELAŘ

Být včelařem, ale být především SPRÁVNÝM včelařem je pro nás zásada číslo jedna. Rádi vidíme, když naše včelstva po celý rok prosperují. Med je pro nás sladkou odměnou.

❤️KDO JSME

Jsme Alena a Josef - Včelařství Domovina z Vysočiny. Naší doménou je získávání a zpracování medu do lahodných medových pochoutek.

❤️VČELAŘSTVÍ DOMOVINA

Včelařství Domovina to jsou vynikající pochoutky z medu.