Online platby

ONLINE PLATBY JSOU VÝHODNÉ A BEZPEČNÉ

Platba za nákup online je snadná, rychlá a bezpečná. Zvládne ji každý. Vyberete si produkt v e-shopu, třeba Medvěda jahodového, vyplníte objednávku, zaplatíte a medová dobrůtka už je na cestě k vám. Žádné komplikace, žádné čekání, žádné riziko. Jak na to? Jaká pravidla dodržovat? Račte na malou exkurzi báječným světem online plateb na Vcelarstvi-domovina.cz.

V dnešní době se platba online stala naprosto běžnou, takřka standardní a není třeba se jí nějak obávat. Je to známka serióznosti a kvality obchodníka, navíc znamená mnohem pohodlnější a rychlejší způsob, jak uhradit objednávku než tradiční bankovní převod.

Výhod online plateb je celá řada. Vše realizujete hezky s teplíčka domova, ušetříte za poplatky a my vám můžeme objednané medíky hned poslat. Nic neriskujete, neboť v případě jejich nedodání dostanete peníze zpět. O možnosti platit kdekoliv, kde máte k dispozici osobní počítač (chytrý mobil, tablet), ve dne, v noci, od pondělí do neděle se snad netřeba ani zmiňovat.

OKAMŽITÉ ONLINE PLATBY U NÁS

U nás máte na výběr ze dvou druhů okamžitých online plateb – oba dva jsou samozřejmě zdarma.

První z nich je okamžitý bankovní převod – platba stiskem jednoho tlačítka. Hned po dokončení objednávky se systém sám přepne do internetového online bankovnictví vaší banky, kde po přihlášení uvidíte již předvyplněný příkaz k úhradě (číslo účtu, variabilní symbol i částku). Stačí pouze potvrdit a platbu odeslat. Rychle, pohodlně a bezpečně tak, jak bankovní převod znáte.

Druhou variantu představuje okamžitá platba kartou online. Ani v tomto případě se nemusíte o nic starat. Vzápětí po dokončení objednávky se systém sám přepne do platební brány. Máte-li kartu nahranou ve vašem počítači (mobilu), nemusíte řešit už vůbec nic, ani opisovat potřebné údaje (typ karty, její platnost, 16místné číslo karty na přední straně a třímístný CVC kód u podpisového vzoru).

BEZPEČNOST AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Bezpečnost je při dodržování několika základních pravidel zaručena. Tak především: nakupujte jen u ověřených obchodníků, jako jsme my. Důkazy? Spousta pozitivních recenzí, vysoké hodnocení na Heureka.cz, reklamy na internetu, kompletní kontakty včetně IČ. Naše stránka má také zabezpečení protokolem SSL a šifrováním (zámeček a označení „https“ v řádku před URL adresou). Navíc používáme systém 3D Secure, kdy pro dokončení platby zadáte ověřovací 6místný číselný kód z SMS v telefonu.

Chcete-li mít při online placení jistotu absolutní bezpečnosti, potom kartu odblokujte k online platbě jen pro nákup (to se však hodí při nízké frekvenci nákupů), nebo si pořiďte druhou kartu (s minimální hotovostí) určenou výhradně do online světa. Nikdy nikde nezadávejte svůj PIN kód a hlásí-li prohlížeč problém s „neplatným certifikátem“, transakci odložte. Samozřejmě ignorujte e-maily vyzývající k zadání čísla platební karty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení