Při nákupu nad 499 Kč dostanete medový dáreček ZDARMA ❤️

Medvěd višeň s aronií 380 g

Tip Lyofilizované ovoce
250 Kč
Skladem

Med s višněmi a aronií

Obsahuje:

Detailní informace

Detailní popis produktu

MEDVĚD VIŠEŇ S ARONIÍ 380 G

Temnoplodec, latinsky Aronia, po našem aronie neboli černý jeřáb, je purpurově tmavá plodina bohatá na vitamín C a antioxidanty. A višeň? Ta se prostě oddala tomuto purpurově charismatickému opojení.

Obsahuje: pastovaný med, lyofilizované višně, lyofilizované aronie

Konzistence ochuceného medu Medvěd

Konzistence je podobná hustotě pastovaného medu, tedy je o něco hustější díky přimíchanému koření nebo mrazem sušenému lyofilizovanému ovoci. Lze jej roztírat na běžné pečivo s výjimkou velmi jemného pečiva např. neopečený toustový chléb nebo croissant. Ochucený med není tekutý jako běžný květový nebo lesní medovicový med. 

Výrobek se skládá výhradně z medu, koření nebo mrazem sušeného lyofilizovaného ovoce. Výrobek neobsahuje žádné přidané stabilizátory, cukerné sirupy nebo jiné šťávy, které med naředí a roztíratelnost zlepší. Může se proto stát, že je konzistence hustější pro namazání či jiné konkrétní využití. Nechte výrobek při pokojové teplotě, ve které se konzistence výrobku po pár hodinách (s ohledem na objemovou velikost) zlepší a med změkne. Je to malá daň z toho, že složení je prostě 100% přírodní :-)

Skladování: do 25 °C vlhkosti 70 %, nedoporučujeme skladovat v lednici

Med v plástvi

Ahoj, tady Josef – Váš včelař

Višně mám rád a zajímavá tříslovitá chuť jeřábu, neboli aronie výtečně doplňuje chuť kyselých višní. Díky tomu si lze pochutnat na vitamínech a antioxidantech, kterých je aronie plná. Nová a zajímavá chuť :-)

Co je to pastovaný med?

Květový med se mechanickým zpracováním uvede do podoby lehce roztíratelné konzistence. Pozvolným mícháním je zbaven přirozené krystalizace, a tedy nemůže úplně ztuhnout. Med v průběhu pastování neztrácí na kvalitě, jelikož není nijak zahříván. Samotné pastování je založeno pouze na bázi mechanického pohybu – míchání.

Pozor! Pastovaný med je možné ztekutit. Ztekucený květový pastovaný med se stane medem květovým nepastovaným, tedy čirým medem a takový med posléze zkrystalizuje do absolutního ztuhnutí. Pokud přeci jen chceme květový pastovaný med ztekutit, činíme tak šetrně do teploty 50 °C.

A jak máme Medvěda višeň s aronií nejraději?

Do teplého mléka, ve kterém chuť ovoce vynikne. Štiplavá chuť višní a tříslovitá chuť aronie chutná skvěle také na pečivu.

Včelařství Domovina - to je med od včelaře, domácí med, český med

Chováme včely s láskou

Nejrychlejší doručení až domů bez plastů_1

Nejrychlejší doručení až domů

Vyberte si nejpohodlnější způsob dopravy – Nejrychlejší doručení až domů.

Tento způsob dopravy nám umožňuje zabalit Vaši medovou zásilku BEZ POUŽITÍ PLASTŮ. To je super :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Višeň s aronií
Příchuť: Višeň s aronií

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Josef a Alena Včelařství Domovina

Dobrý den, ahoj..bzz. Zdravíme všechny vás lidičky. Jsme jedna parta ze včel a lidí. Hooodně včeliček, jedna Alenka včelařka a jeden Josef včelař. A taky kocour Ferda, pohotovostní venkovní deratizační jednotka. My všichni se staráme o to, aby med, který nabízíme vám, našim zákazníkům, byl nejlepší kvality. Zralý, chutný, tak jak má být.

 Josef a Alena Včelařství Domovina