Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8295 hodnocení
5
8168x
4
41x
3
27x
2
5x
1
54x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
JS
Jiří Skalický
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Po úhradě zboží, jsem po týdnu musel zásilku urgovat. Došla až za další týden bez jakékoliv omluvy.
SW
Simona Weissová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
HB
Hana Blažková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
VP
Vlasta Pavlovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
Při konci školního roku delší doručení (pochopitelně), po telefonické domluvě paní příjemná, ochotná a objednávka rychle vyřízená. S produkty jsme vždy spokojeni
LS
Lenka Schwabová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
JŠ
Jindřiška Špalková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
MM
miriam malanikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
Vždy jsem velmi spokojená. Objednávám opakovaně a všechny i ochucené medy nám moc chutnají. Poslední med v krásné skleničce medvídek je nádherný i výborný. Jsme nadšená.
MB
Martina Boháčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
LZ
Leoš Zeman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
PŠ
Petra Šustrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2026
S nákupem jsem byla moc spokojená.
PB
Petra Barabašová
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2026
Bohužel musím volit 3. Jednak za dlouhou dodací lhůtu, v balíčku navíc chyběl jeden malý med. Ačkoliv fa slibuje, že za 4 hodiny v pracovní den v prac. době odpoví, nestalo se tak. Po mém telefonátu slíbili zboží dodat, a ačkoliv to bylo již před 14 dny, med zatím nedorazil. Produkty jsem měla jako dárek a nebyly dodány v době, jak bych očekávala (přiznám se, že jsem nestudovala dodací dobu, ale 9 pracovních dnů se mi zdá moc). Příště zvolím jiného výrobce. Jinak produkty jsou chutné, s těmi jsem spokojena.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2026
Po objednání bylo 2 týdny ticho i když produkt byl skladem a na eshop zaslány 2 dotazy ohledně stavu objednávky. A nic.
Produkt dorazil, ale znovu uz neobjednám. Komunikace obchodu nula.
MK
Magdalena Kaštylová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
HL
Horáková Ludmila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
Rychle doručení v pořádku ,bezpečně zabalené. Postupně zkoušíme další příchute.Některé mediky i jako dárky v rámci pribuzenstva.Doporucuji všem.
EP
Eva Pončová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
Vynikající produkty.
VN
Vlasta Nudzikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
Jako vždy krásně a bezpečně zabalené,a jahodové víno nemá chybu, doporučuji
MT
Michala Tutschová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
MS
Marta Sýkorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026