Ořechy v medu jsou báječné. Křupněte si s námi

Pojďme rovnou k jádru věci: náš med s ořechy vykouzlí úsměv na vašich tvářích, pěkné svaly i pevné zdraví. Aby ne, když jeho základ tvoří poctivý domácí medík ze Včelařství Domovina a senzační křupy! křupy! oříšky! Objevte tajemství naší skleničky a uvidíte, že svět je jeden velký ořech!

#ShowMore#

  • Ořechy v medu, to je báječné mlsání pro krásné veverky i vostré voříšky.
  • Snadno s nimi rozlousknete hádanku, co si dát na chutnou a zdravou svačinku.
  • Jsou to pravé ořechové pro váš lahodný, posilující i vyvážený jídelníček.

Nemít prachy? Nevadí. Nemít ořechy v medu? Ale vadí! Tak rychle vybírejte:

Nejprodávanější

orechovy mix v medu 360 dekor 1
 
od 289 Kč
mandle v medu 360 dekor 1
Mandle v medu
Skladem
882
 
od 279 Kč
kesu orechy v medu 360 dekor 1
 
od 289 Kč
14 položek celkem

Ořechy v medu z Domoviny

Ahoj, tady Alena a Josef, vaši včelaři

Proč právě med s oříšky? Inu, to je tuze prosté. Nehledám v tom žádnou vědu, když ponořím ořech v medu, je to prostě velká dobrota. Setsakramentská!

Požitku při pojídání medu s ořechy se jen tak něco nevyrovná. To není žádné křupanství, vždyť sladkost medu zjemňuje křup!nutí ořechů, které jsou ale zároveň vláčné, takže si na nich pochutná kdokoliv.

Využití oříšků v medu

Naše ořechy v medu můžete mlsat každý den. Jsou ideální ke zpestření snídaně, poslouží jako dezert po obědě, osladí odpolední svačinku a chutnají dokonce i k večeři.

Jak vypadá náš ořech v medu?

Jedním slovem – křup!avě. Kešu ořechy, vlašáky, para ořechy, lískáče, pekanové ořechy, mandle či makadamové ořechy jsou zalité poctivým domácím medem zlatavé barvy. Nebo si dopřejte všechno dohromady v ořechovém mixu případně v ořechovém mixu s rozinkami.

Výroba medu s ořechy

Oříšky v medu děláme na naší farmě Včelařství Domovina na okraji Vysočiny. Celý výrobní proces je vlastně jednoduchý: tradiční postupy, kvalitní suroviny a poctivé řemeslo. To znamená stará dobrá ruční práce, náš domácí med a žádná chemie ani všelijaké náhražky.

Složení ořechů v medu

Složení našeho medu s ořechy je přírodní, jednoduché: pouze květový med a ořechy. Díky tomu obsahuje zdraví prospěšné látky jako antioxidanty, bílkoviny, minerály, tuky, vitamíny a vlákninu.

Květový med: naše včelky ho sbírají na loukách Vysočiny. Jeho krásně tekutá konzistence do něj umožňuje bez problémů přidat ořechy a ani později netuhne.