Namázněte si ořechové krémy s medem

Kdo maže, ten jede. A s naším ořechovým máslem to platí dvojnásob. Jeho tajemství tkví v přidaném domácím medu. Med vylepšuje chuť, usnadňuje roztíratelnost na pečivo a zvyšuje odolnost organismu. Vezměte si skleničku medomásla a sami se přesvědčte, jak vám dokáže usnadnit život.

#ShowMore#

  • Ořechové krémy, to je lahodné mlsání pro veverky i veveřáky.
  • Pomůžou vám rozlousknout starosti se zdravým a zároveň chutným jídelníčkem.
  • Připravit chutnou svačinku, třeba je máznout na palačinky, s nimi není žádný oříšek.

Všechno vám půjde jako po másle. Tak honem vybírejte:

Nejprodávanější

4 položek celkem

Ořechové máslo s medem z Domoviny

Ahoj, tady Alena a Josef, vaši včelaři

Proč právě ořechové máslo a med? S oblibou si namáznem´ máslem pečivo, děti to milují, a když přidáme ještě med, není co řešit. Inu, jak říká jedno staré přísloví: „pro rošťáka i pro mazánka, je tu s medem pomazánka.

Výsledná chuť je sotva popsatelná. Ozvěna křupavých oříšků se v ní mísí s medovou vlnou, zvolna protéká mezi zuby, na jazyku se rozplývá a v žaludku se příjemně uvelebí. L-a-s-k-o-m-i-n-a!

Využití ořechové pomazánky s medem

Náš Ořechový krém s medem využijete každý den. Ať už mu budete říkat superpotravina nebo zdravá výživa, ráno s ním bez obtíží namáznete pečivo, po obědě si ho dáte jen tak na lžičku a při večeři poslouží jako pomazánka na palačinky. Kromě toho najde parádní uplatnění při dalším doplnění vyváženého jídelníčku:

Jak vypadá Ořechový krém s medem?

Není máslo jako máslo, ale přesně takové, snadno roztíratelné, vám Ořechový krém s medem připomene. Pyšní se poctivou ořechovou chutí bez přidaných cukrů a dalších zbytečných doplňků, které možná slušely královně Marii-Antoinettě, ale dnes už se dávno nenosí.

Výroba medového másla s oříšky

Pomazánku s medem s ořechy děláme na naší farmě Včelařství Domovina na okraji Vysočiny. Celý výrobní proces je vlastně jednoduchý: tradiční postupy, kvalitní suroviny a poctivé řemeslo. To znamená stará dobrá ruční práce, náš domácí med a žádná chemie ani všelijaké náhražky.

Složení Ořechového krému s medem

Složení našeho Ořechového krému s medem je přírodní, jednoduché: pouze květový med a ořechy. Díky tomu obsahuje zdraví prospěšné látky jako antioxidanty, bílkoviny, minerály, tuky, vitamíny a vlákninu.

Květový med: naše včelky ho sbírají na loukách Vysočiny. Jeho krásně tekutá konzistence do něj umožňuje bez problémů přidat ořechy a ani později netuhne.