🎒 Kód SKOLA50: sleva 50 % na celý sortiment. PRODLUŽUJEME POUZE DNES 🍯

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 8379 hodnocení
5
8240x
4
43x
3
29x
2
7x
1
60x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LB Avatar autora Lucie Bašičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Velká spokojenost
JK Avatar autora Jana Kroulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
JK Avatar autora Jana Krupičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
100% opakovaná spokojenost😍🤩👍🤗. Děkuji moc a krásné vánoční svátky všem 🎄🙋‍♀️.
HH Avatar autora Helena Hořejší Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Med chutná opravdu výborně
OB Avatar autora Olga Belohuba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
RZ Avatar autora Radka Zápalková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
IP Avatar autora Iveta Pavlatovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
ŠM Avatar autora Štěpánka Marková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Vše naprosto v pořádku - těším se na postupné ochutnávání všech příchutí.
LT Avatar autora Ladislava Tymkivová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
AM Avatar autora Andrea Maiwaldová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
VT Avatar autora Veronika Tomášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Maximální spokojenost. Vše vypadá krásně a teším se až ochutnám.
FH Avatar autora František Havránek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Vše ok .
YK Avatar autora Yveta Kouřilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Vše Ok
SP Avatar autora Simona Ptáčníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Výborná komunikace , rychlé dodání👍
VF Avatar autora Věra Fialová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
MR Avatar autora Martina Rypalová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Spokojenost, pouze delší doba dodání.
MG Avatar autora Martina Gotzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Super
ML Avatar autora Michaela Loužecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
IP Avatar autora Irena Pokorná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
Medy vynikající, výborná komunikace, pečlivě zabaleno a rychlé dodání.
AC Avatar autora Alexander Christomidis Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2023
velmi spokojen zatím vyzkoušena malina fantazie jsem připraven odebírat pravidelně a vyzkouším i nové ochucené medy

Ovládací prvky výpisu

8379 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto