🎒 Kód SKOLA50: sleva 50 % na celý sortiment. Jen do středy! 🍯

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 8379 hodnocení
5
8240x
4
43x
3
29x
2
7x
1
60x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LM Avatar autora Lenka Machová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
PW Avatar autora Petr Weinhold Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
DK Avatar autora Dita Krhovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
DA Avatar autora Dana Archmanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
JB Avatar autora Jana Beránková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
S obchodem jsem velice spokojena, objednávala jsem v krátké době již podruhé. Medíky mám jako dárky, tak ještě nemohu hodnotit, ale vypadají úžasně.
KR Avatar autora Karolina Rohlickova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
AJ Avatar autora Alexandra Ječná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
Spokojená jsem, ale produkty jsem zakoupila jako vánoční dárky a tak neví jak chutnají. Až po Vánocích
IH Avatar autora Iveta Holzmannová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.12.2023
Jsem moc spokojená, určitě doporučuji 👍
IB Avatar autora Irena Bubeníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
DM Avatar autora Dagmar Maiová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
veliká spokojenost
JG Avatar autora Jiřina Gurova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
MF Avatar autora Michal Filla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
RB Avatar autora Radka Bendová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
BK Avatar autora Blanka Konupkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
MM Avatar autora Martina Mile Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
EL Avatar autora Eliška Lukešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
AD Avatar autora Alena Divišová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
SS Avatar autora Sylva Stužková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
JG Avatar autora Jitka Geisselreiterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
VD Avatar autora Veronika Dohnalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2023
Jsem velice spokojená s výrobky. Zkoušela jsem jen pár příchutí, něco mám i jako dárek k vánocům tak snad udělají radost. Akorát je delší doba dodání, ale když člověk včas objedná tak v tom nevidím problém.

Ovládací prvky výpisu

8379 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto