🎒 Kód SKOLA50: sleva 50 % na celý sortiment. Jen do středy! 🍯

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 8377 hodnocení
5
8238x
4
43x
3
29x
2
7x
1
60x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

DB Avatar autora Dagmar Bartošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
MJ Avatar autora Martina Juchelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
Trochu to trvalo, ale zřejmě jsou zavaleni objednávkami. Ale stalo to za to. Jsou výborné. Objednám zase. Dcera medu moc nedá, ale ochucené doslova bagruje🤭🤭
GK Avatar autora Gražyna Kolodziej Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
A Avatar autora Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
RS Avatar autora Renata Sedláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
HT Avatar autora Hana Tvaruzkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
KN Avatar autora Květa Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
Spokojenost jen to dodání je dlouhé. Jinak moc dobré mediky
RK Avatar autora Renata Koktavá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
YD Avatar autora Yveta Dornakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
Vynikající!
LG Avatar autora Lenka Gottvaldová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.10.2023
Produkt výborný, jen doba dodání přes 10 dni. Jinak vše skvele
AT Avatar autora Anna Traplová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.10.2023
Ochutené medy sú výborné, dobre zabalené. Kupovala som si malé ako vzorky, pretože rozmýšľam, že by som ich objednala kolegom v práci ako darčeky na Vianoce a určite budem odporúčať tento obchod. Doručenie trošku dlhšie, ale určite sa oplatí počkať.
MT Avatar autora MILOSLAVA TIHONOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.10.2023
Super
JS Avatar autora Jana Staňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.10.2023
vše výborné
PV Avatar autora Petr Vilimek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.10.2023
Vše proběhlo v pořádku.
IP Avatar autora Ivana Procházková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.10.2023
Výborné služby, skvělý produkt !
MK Avatar autora Michaela Konečná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.10.2023
Jsem spokojena 😊medy jsou uzasne jen to doručení bylo docela dlouhé
PL Avatar autora Paulenova Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.10.2023
Rychlé vyřízení a dodání rychlé Doporučuji
MW Avatar autora Marie Walachová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.10.2023
Velmi.
ZB Avatar autora Zdena Bielíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.10.2023
Všechny medy výborné,zvláště ty ochucené,lze je mlsat jen tak na lžičku,spokojenost
MP Avatar autora Martina Pecháčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.10.2023

Ovládací prvky výpisu

8377 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto