🛍️ Nákupy Ona Dnes – 50 % na vše s kódem DOMOVINA. Jen do 18. 10.!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 8459 hodnocení
5
8314x
4
46x
3
33x
2
7x
1
59x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PJ Avatar autora Pavla Juřenová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
Tisíc procent doporučují vaše medy, jsou všechny vynikající skoro už snězené.
VR Avatar autora Vitality Rudenko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.5.2023
AS Avatar autora Angelika Stejskalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
DH Avatar autora Dagmar Horčicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.5.2023
AS Avatar autora Andrea Skalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
100%, výborná komunikace, rychlá dodávka, výborné produkty
LK Avatar autora Lucie Kapounová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
IV Avatar autora Ivana Vomackova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
IC Avatar autora Ivana Chadtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
TN Avatar autora Taťána Navrkalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
JK Avatar autora Jana Kubátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
Skvělé
ZJ Avatar autora Zuzana Janešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
MB Avatar autora Michalea Bendová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
PŠ Avatar autora Pavla Švecová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
PŠ Avatar autora Pavla Šteinigerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2023
Objednávka byla vyřízena rychle, spolehlivě a zboží bylo skvěle zbalené. Ovocné medy, které jsem si objednala jsou úžasné, velmi mi chutná borůvka a švestka se skořicí.
J Avatar autora Jana W. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2023
MŠ Avatar autora Michaela Šimková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2023
Koupila jsem tyto produkty své mamce k narozeninám neboť miluje medy.... Byla velmi nadšená... Takže super
L Avatar autora LK Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2023
MK Avatar autora Michal Krátký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.5.2023
Ok
ZS Avatar autora Zdeňka Svatošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.5.2023
...jedním slovem....SUPER!
LF Avatar autora Lenka Evelína Franc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.5.2023
Rychlé dodání a výborná kvalita. Můj top med je švestka se skořicí
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 15.5.2023
Moc děkujeme, zkuste ho třeba na krupicovou kaši :-)

Ovládací prvky výpisu

8459 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto