Hledáme marketingového projekťáka

Kdo jsme?

Jsme rodinná včelařská farma z Vysočiny. Chováme včely a vyrábíme med a medové pamlsky. Největší úspěch máme s širokou řadou ochucených medů.

Věříme, že včely jsou pro budoucnost lidstva nepostradatelné. Vnímáme, že včel a hmyzu všeobecně ubývá. Chceme proto pro záchranu a zdravý život včel udělat maximum. Podporujeme širokou veřejnost v pěstování květin, které jsou pro včely důležité. Přinášíme do ČR moderní technologie chovu a ochrany včel. Včely jsou zkrátka naše životní i profesní mise.

mceclip0-110

Ačkoliv obrat firmy v posledních letech raketově rostl, náš tým je zatím malý. O farmaření a chod byznysu se starají manželé a zakladatelé Josef a Alenka. Marika spravuje naše sociální sítě, Jakub se podílí na e-mailingu, další specialisté nám pomáhají s texty, marketingem nebo mediální komunikací. Tu a tam spolupracujeme s influencery, třeba s Jakubem Kohákem nebo Agátou Hanychovou.

Koho hledáme

Hledáme člověka, který bude koordinovat a organizovat projektové aktivity, komunikovat se všemi členy týmu, zadávat úkoly nebo organizovat schůzky. Vyžadujeme aktivní přístup k práci,  pozitivní myšlení a schopnost udržovat a budovat mezilidské vztahy.

Co u nás budete dělat

>  komunikovat se všemi členy týmu

>  vytvářet a řídit projekty především v marketingu

>  organizovat schůzkky

Co požadujeme

>  aktivní přístup, důslednost a schopnost posouvat věci dopředu

> znalost práce na PC a Mac, umět se orientovat v nástrojích: Asana, Google Analytics

>