Medovina z Domoviny. Luxusní chuti podlehnete bez pocitu viny

Chuť s velkým CH. Královna mezi Medovinami. Lahev plná Luxusu. Ochutnáte ji jednou a už nebudete chtít jinou: seznamte se s naší MEDOVINOU. Pravá domácí medovina z naší farmy Včelařství Domovina.

#ShowMore#

  • svou vyváženou chutí plnou lahodných tónů potěší mlsný jazýček,
  • osvěží v létě a zahřeje v zimě,
  • zlepší vaši náladu.

Vydejte se za (s)novými chuťovými zážitky s medovinou No.5 a s medovinou No.22:

Nejprodávanější

medovina no22 500 farmar.jpg
od 95 Kč–42 %
Původně: 95 Kč  (–42 %)
od 55 Kč
medovina no22 visnova 500 farmar.jpg
od 95 Kč–42 %
Původně: 95 Kč  (–42 %)
od 55 Kč
medovina no22 mandlova 500 farmar.jpg
od 95 Kč–42 %
Původně: 95 Kč  (–42 %)
od 55 Kč
6 položek celkem

Medovina No.5 a No.22 z Domoviny

Ahoj, tady Alena a Josef, vaši včelaři

Vybavujete si příjemné chvíle během setkání s přáteli? Oheň v krbu spokojeně praská, sdílíte společné zážitky a do skládačky dokonalé pohody chybí už jenom poslední dílek – sklenka dobrého pití.

Pro takové příležitosti se skvěle hodí lahodná medovina z Domoviny.

Její příjemná, lehká a vyvážená chuť je plná lahodných otisků medu, ovoce a přírody. Zaujme vás svou decentně nasládlou vůní, svěžími tóny a jenom nepatrným dotekem alkoholu. Osvěží, potěší a zlepší vaši náladu.

Využití medoviny No.5 a No.22

Popíjení naší medoviny, to je opravdový zážitek. Hodí se ke společnému setkání v kavárně, ke slavnostní večeři i jenom tak, když zrovna máte chuť na něco dobrého. Jak se pije? V horkých letních měsících vás osvěží vychlazená (na teplotu 12 až 16 °C), v zimě naopak po ohřátí rozproudí tělo a povzbudí mysl.

Elegantní obal medovinu z Domoviny přímo předurčuje k využití ve formě dárkového balení pro vaše blízké, přátele či firemní partnery.

Moderní životní styl v elegantním hávu a domácí medovina, to jde prostě krásně k sobě.

Jak vypadá naše medovina?

Výrazná, lahodná chuť a neopakovatelná vůně, na kterou už nezapomenete. Dosahujeme jí použitím kvalitních, přirozených surovin v čele s naším domácím medem.

Výroba medoviny No.5 a No.22

Poctivou medovinu s láskou tvoříme na naší včelařské farmě na okraji Vysočiny. Vyrábíme ji kvašením z medu a vody (řada medovin No.5) a dochucujeme ovocnými či ořechovými výtažky (řada medovin No.22). Pravá medovina nic jiného neobsahuje.

Složení medoviny No.5 a No.22

Díky včelímu medu, ingrediencím výhradně přírodního původu a tradičnímu výrobnímu procesu produkujeme medovinu v nejvyšší kvalitě. Budete se s ní cítit báječně.