5
Dobrý den, Vaše produkty mají výbornou kvalitu a Váš přístup je profesionální. Dcerka je měla jako dárek pro paní učitelky a byla to milá pozornost. 🍀🌹🍀
5
S Medama jsme moc spokojeni,kupuje je opakovaně.
Skvělé se hodí jako malý sladký dárek pro hocikoho.
Dekuj
5
Jednoduché doporučuji. Velmi kvalitní výrobek!!!
5
Jako vždy, vše opět SUPER, od dodání až po dobrou chuť medu... doporučuji
5
výborné, výborné a ještě jednou výborné
5
Jsem spokojená moc, využívám to hlavně přidáváním do tvarohových dezertů a ozdob cukroví. Baví mě ovocná chuť medu a ta se tady moc povedla.
5
Medy byli jako vánoční dárek a moc udělali radost. Určitě příště vyzkouším jiné příchutí.
5
Naprosto spokojená, medíky jsou výborné
5
Skvělá chuť a výborné i do čaje.
Děkujeme Vám za skvělé hodnocení! Máme obrovskou radost, že jste byli s objednávkou spokojeni a že naše produkty dělají radost. To je pro nás ta nejlepší zpětná vazba a odměna za naši práci. Přejeme Vám krásný den a doufáme, že se k nám do Včelařství Domovina rádi vrátíte. S pozdravem, Váš tým Včelařství Domovina
5
Kupuji již podruhé jako dárek pro maminku, která je zbožňuje
Dobrý den, děkujeme moc za vaše milé hodnocení! Velmi si toho vážíme. Vaše slova jsou pro nás skvělou motivací do další práce. Tým Včelařství Domovina
5
Určitě si v budoucnu zase objednám, ale větší balení, protože 75 g je miniaturní.
Dobrý den, Moc děkujeme za vaše hodnocení! Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Váš tým Včelařství Domovina
5
Medy posloužily jako pěkná pozornost 😊 za mě skvělý nápad.
Dobrý den, Moc děkujeme za vaše hodnocení! Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Váš tým Včelařství Domovina
5
Jak medy chutnají, nevím. Dcerka je měla pro paní ředitelku, učitelky, kuchařku a uklízečku do školky na konec školního roku jako poděkování. Ale balíček byl dodán pár dnů po objednání, medy byly pečlivě zabalené, aby se nerozbily.
Dobrý den, Moc děkujeme za vaše hodnocení! Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Váš tým Včelařství Domovina
5
Výborný😋
Dobrý den, Moc děkujeme za vaše hodnocení! Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Váš tým Včelařství Domovina
5
Nejen s produkty, ale s celkovou komunikací se včelařstvím Domovina jsem nadmíru spokojena. Rychlé dodání, kvalitně zabaleno. Vybrala jsem několik druhů - pro vnučky ke Dni dětí a pro gratulanty na mé narozeniny. A byla jsem za hvězdu :-). Určitě se z mých hostů rekrutují noví, spokojení zákazníci. Ať se daří!!!
Dobrý den, Moc děkujeme za vaše hodnocení! Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Váš tým Včelařství Domovina
5
Perfektní komunikace obchodu, vynikající produkty za skvělé ceny. Doporučuji!!!
Dobrý den, Moc děkujeme za vaše hodnocení! Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Váš tým Včelařství Domovina
5
Spokojenost
Dobrý den, Moc děkujeme za vaše hodnocení! Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Váš tým Včelařství Domovina
5
Výborné produkty,skvěle chutě,rychle doručení
Dobrý den, Moc děkujeme za vaše hodnocení! Velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Váš tým Včelařství Domovina