Podzimní tipy STOP nachlazení

Podzimní tipy STOP nachlazení

Nenechte si nachlazením zkazit pěkný podzim plný procházek přírodou, padajícího listí a posledního sluníčka. Skvěle to půjde s domácím ochuceným medem. Příjemně. Sladce. Účinně. Obsahuje totiž spoustu vitamínů včetně „céčka“ a další užitečné látky.

👉 STÁHNĚTE SI PODZIMNÍ TIPY PROTI NACHLAZENÍ ZDE👈

Jak si poradit s nachlazením

1. Horké nápoje

Inspirujte se našimi medovými recepty. Můžete si je vytisknout a umístit na lednici nebo třeba na nástěnku. Budete je mít pořád na očích a nachlazení vám už nezkazí pohodu podzimních dní.

2. Medy s „céčkem“

Objednejte si medovou sadu Zpátky do formy. Obsahuje výrobky med se zázvorem 75 g, med s rakytníkem 75 g a med se šípky 75 g za výhodnou cenu. Využijete je v receptech i jen tak na lžičku.

3. Medy od včelaře

Proti nachlazení jsou skvělé také květové a medovicové medy přímo od včelaře. Ochutnejte senzační levandulový med, velice silný dubový med nebo mentolově sladký med lipový. A bacily se třesou!

4. Ještě něco navíc

Proč je med úspěšný v boji s podzimním nachlazením? Které ovoce obsahuje nejvíce vitamínu C? Jak si výhodně udělat zásoby medu na říjen, listopad a prosinec? Přečtěte si tipy, jak být na podzim fit!

Naše nejlepší medy pro podzimní pohodu

Podívejte se na pestrou paletu našich medových výrobků pro posílení imunity. Pojďte, objednejte si med a bojujte s nachlazením hned!

👉 STÁHNĚTE SI PODZIMNÍ TIPY PROTI NACHLAZENÍ ZDE👈