Medové recepty na nápoje, které ZAHŘEJÍ NEJEN O VÁNOCÍCH

Zastavte se na chvilku a pozorně poslouchejte. Slyšíte to? Vánoce jsou za dveřmi!  Na to se musíme společně napít. Lahodný nápoj Vám zpříjemní poslední dny příprav, nákupů, úklidu a vůbec všeho toho prosincového shonu. Klidné posezení přeci nemusíte odkládat až na Štědrý den. Zkuste naše tipy na jednoduché recepty na dobré pití s alkoholem a medem. Letošní Vánoce budou medové!

👉 ZDE SI STÁHNĚTE MEDOVÉ RECEPTY NA NÁPOJE, KTERÉ ZAHŘEJÍ 👈

Jak si zpříjemnit čekání na Ježíška

1. Medové nápoje s alkoholem

Inspirujte se našimi medovými recepty. Můžete si je vytisknout a umístit na lednici nebo třeba na nástěnku. Budete je mít pořád na očích a snadno je využijete kdykoliv, když dostanete chuť na něco horkého a posilujícího.

2. Dárkové sady

Hledáte fajn vánoční dárek a zatím vás nic nezaujalo? Co třeba medové dárkové sady! Na výběr jsou dvě varianty: v dřevěné krabičce s hrnkem nebo s mašličkou. Radost udělá kterákoliv z nich.

3. Nové příchutě

Zajímavý tip, jak potěšit vaše nejbližší: kvarteto nových příchutí. Pomeranč s hřebíčkem v medu, kakaové boby v medu, jablka se skořicí v medu a lískáče s kakaem v medu určitě ochutnejte i vy!

4. S medem i na Silvestra

Na dveře klepe také nový rok 2024. Silvestrovské oslavy si nejlépe užijete s našimi skvělými medovinami v edicích medovina No.5 (exkluzivní) a s medovina No.22 (různé příchutě, třeba mandle). Na zdraví!

Naše nejlepší medy pro předvánoční pohodu

Podívejte se na pestrou paletu našich medových výrobků. Objednejte si med a vyřešte problém se sháněním vánočního překvapení výběrem z pestré palety našich medových vánočních dárků.

👉 ZDE SI STÁHNĚTE MEDOVÉ RECEPTY NA NÁPOJE, KTERÉ ZAHŘEJÍ 👈