VÁNOČNÍ MEDOVÉ BESTSELLERY

Proč je Ježíšek celý od medu? Neodolal a ochutnal sladké vánoční medové dárky z Domoviny. Těžko se mu divit, takových lákadel. Skleničky s medem květovým i ochuceným, medoviny, balíčky s medovými pochoutkami, medové dárkové sady, ořechy do medu a další medové dárky – panebože, to je dobrot!

Vyřešte problém se sháněním vánočního překvapení výběrem z pestré palety našich medových vánočních dárků:

- Kvalitním medem potěšíte každého.

- Zdravé mlsání si může dovolit i tetička Otýlie.

- Objednejte a sladkou zásilku máte doma v cuku letu.

- Všechny produkty jednoduše zabalíte do dárkového balení.

Vybírejte a nezapomeňte alespoň s jednou skleničkou medu ani na sebe:

Nejprodávanější

11 položek celkem

Med k Vánocům – medové dárky, sady a balíčky

Letošní Vánoce jsou sladké a medové. Oslaďte si je s námi – máme pro každého něco.

Pro maminku velkou medovou bedýnku, pro tatínka medovinu No.22, pro babičku malý medový koš, pro strýčka lahev medoviny No.5 a pro děti třeba ořechový mix v medu.

Rozhlédněte se v podkategoriích Medová sklenička k Vánocům a Medový balíček k Vánocům a bod „koupit vánoční dárky“ odškrtněte z vašeho seznamu.

Dárečky s medem pod stromeček

Nesem vám noviny, poslouchejte, od nás, z Domoviny, tak mlsejte…

Všechny tipy na vánoční dárky pochází z rodinného Včelařství Domovina. Naše včelky sbírají nektar na zdravých loukách západního okraje Vysočiny a my z něj vyrábíme čistý med, rozmanité druhy ochucených medů, medovinu nebo v něm topíme ořechy. Rozhodně neváhejte ušetřit s výhodnými medovými sety a potěšit své blízké dárkovým medovým balíčkem. Výborný nápad na moderní medové překvapení pod stromečkem, které nikoho neomezuje a zároveň udělá velkou radost, představuje dárkový voucher.