Velká medová bedýnka

1 990 Kč –20 %
Velká bedýnka
1 990 Kč –20 % 1 592 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Možnosti doručení

Obdarujte babičku, dědečka nebo tetičku. Vhodné také pro kamarády nebo známé. Velká medová bedýnka je vhodný, ale především velmi chutný medový dárek pro všechny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká medová bedýnka

Obsahuje:

květový med 400 g

borůvky v medu 380 g

maliny v medu 380 g

zázvor v medu 400 g

švestky se skořicí v medu 75 g

kurkuma v medu 75 g

kakao v medu 75 g

meruňky v medu 75 g

hrnek DOMOVINA 350 ml

konzistence ochuceného medu

Konzistence je podobná hustotě pastovaného medu, tedy je o něco hustější díky přimíchanému koření nebo mrazem sušenému lyofilizovanému ovoci. Lze jej roztírat na běžné pečivo s výjimkou velmi jemného pečiva např. neopečený toustový chléb nebo croissant. Ochucený med není tekutý jako běžný květový nebo lesní medovicový med. 

Výrobek se skládá výhradně z medu, koření nebo mrazem sušeného lyofilizovaného ovoce. Výrobek neobsahuje žádné přidané stabilizátory, cukerné sirupy nebo jiné šťávy, které med naředí a roztíratelnost zlepší. Může se proto stát, že je konzistence hustější pro namazání či jiné konkrétní využití. Nechte výrobek při pokojové teplotě, ve které se konzistence výrobku po pár hodinách (s ohledem na objemovou velikost) zlepší a med změkne. Je to malá daň z toho, že složení je prostě 100% přírodní :-)

Skladování: do 25 °C vlhkosti 70 %, nedoporučujeme skladovat v lednici

co je to pastovaný med?

Květový med se mechanickým zpracováním uvede do podoby lehce roztíratelné konzistence. Pozvolným mícháním je zbaven přirozené krystalizace, a tedy nemůže úplně ztuhnout. Med v průběhu pastování neztrácí na kvalitě, jelikož není nijak zahříván. Samotné pastování je založeno pouze na bázi mechanického pohybu – míchání.

Pozor! Pastovaný med je možné ztekutit. Ztekucený květový pastovaný med se stane medem květovým nepastovaným, tedy čirým medem a takový med posléze zkrystalizuje do absolutního ztuhnutí. Pokud přeci jen chceme květový pastovaný med ztekutit, činíme tak šetrně do teploty 50 °C.

Včelařství Domovina - to je med od včelaře, domácí med, český med

Chováme včely s láskou

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DR Avatar autora | 28.12.2022
Výborný dárek, který potěšil. Raději jsem vyzvedl osobně a vše OK
5
IG Avatar autora | 19.12.2022
Do dnešního dne jsem svojí objednávku nedostala
5
MT Avatar autora | 12.12.2022
Produkt mi nebyl doručen.

Alenka Včelař

❤️SPRÁVNÝ VČELAŘ

Být včelařem, ale být především SPRÁVNÝM včelařem je pro nás zásada číslo jedna. Rádi vidíme, když naše včelstva po celý rok prosperují. Med je pro nás sladkou odměnou.

❤️KDO JSME

Jsme Alena a Josef - Včelařství Domovina z Vysočiny. Naší doménou je získávání a zpracování medu do lahodných medových pochoutek.

❤️VČELAŘSTVÍ DOMOVINA

Včelařství Domovina to jsou vynikající pochoutky z medu.