1+1 ZDARMA u nás na medové pochoutky 🍯🍯

Med a sexuální život

Zlepšit svůj milostný život touží snad každý. A pročpak ne, když je to vlastně tak jednoduché. Stačí kapka medu, až takhle snadno ta rada zní. Ano, med nám skutečně může pomoci častěji prožít krásné chvíle, ale nikoliv vyřešit trable s láskou, vztahem, manželstvím. Tam si každý musíme poradit sami.

Ještě než se podíváme, jak podpořit touhu, je potřeba si ujasnit, že med tvoří pouhý dílek celé skládačky. Povedený sex totiž vyplývá (také) z kvalitního stravování a k němu nám vedle medu pomáhá celá řada dalších surovin a potravin. Zdravý životní styl prostě znamená základ, abychom se udržovali fit ve všech směrech.

Med jako afrodiziakum?

Konzumace medu představuje velice jednoduchý – a navíc i chutný – způsob, jak být v posteli ve formě. A pokud si uvědomíme další jeho výhodu, podporující milování, máme vyhráno. Med totiž můžeme považovat za afrodiziakum (název podle řecké bohyně lásky), které zvyšuje touhu, výdrž, rozkoš a zabraňuje vyčerpání.

Nic na tom nemění ani fakt, že z vědeckého hlediska afrodiziaka žádné kouzelné látky vylepšující sex nejspíše vůbec neobsahují. Jde spíše o to, že dokážou kladně působit psychologicky. Věříme-li v jejich pozitivní schopnosti, chemická reakce v mozku vyvolá opravdové citové vzrušení. (Takže kupovat podpůrné pilule a kapsle je vlastně drahý nesmysl.)

Med jako uklidňovač

My si v tomto a následujícím článku ukážeme, že med je ještě něco trochu více. Obsahuje řadu minerálů a stopových prvků, detoxikuje organismus, zlepšuje fungování orgánů (včetně pohlavních) a tělo zkrátka celkově dostává do pohody. Což se před i během vášnivé noci v posteli rozhodně hodí.

Včelí med podporuje správnou funkci prostaty, která je důležitá pro mužskou vitalitu. Podobně jako čokoláda dokáže snížit stres a podrážděnosti, uklidnit a podpořit pocity radosti. Pozitivně působí na naše sebevědomí. S takovou náladou se na dospělácké hrátky těšíme – náš Medvěd kakaový je učiněná milostná vzpruha!

Ochucený med a sex