1+1 ZDARMA u nás na medové pochoutky 🍯🍯

Med a sexuální život 2. Praktické rady, jak na to

minulém článku jsme si povídali spíše obecně. Hlavně o tom, že med sice není žádné kouzelné afrodiziakum, ale náš sexuální život dokáže zlepšit jako úsměv Venuše, římské bohyně lásky. Teď se na to, jak a proč med používat pro posílení našich milostných prožitků, podíváme podrobněji.

Med zvyšuje sexuální touhu

Med zvyšuje chuť na milování. Tvrdí především východní filozofie. Obzvláště med vyrobený z určitých afrodiziakálních květů prý dokáže divy. My ovšem víme, že i tradiční včelí pochoutka nás do dospěláckých hrátek pěkně popostrčí. Med totiž představuje bohatý zdroj energie, kterou pro kvalitní výkon v posteli jistě potřebujeme. Obsahuje i bór, který ocení pánové – večer budou stát pevní v kramflecích.

Tipy, jak medem zlepšit sex

Dopřejme si proto zhruba hodinu před mazleníčkem hrnek medového mléka na sílu a povzbuzení. Je to jednoduché, vlažné mléko smícháme s cukrem a ochuceným medem:

  • jahodovým – zabraňuje nadýmání a podporuje práci oběhového systému,
  • borůvkovým – povzbuzuje vzrušení zlepšením činnosti krevního oběhu a uvolňuje centra rozkoše v mozku,
  • kakaovým nebo s chilli – rozohňuje milostné choutky dávkováním „hormonu štěstí“ endorfinu.

Med u mužů posiluje vitalitu

Pánové, pozor! Dejte si med před vaší šťastnou hodinkou. Abyste měli hodně mužné síly, rychle se nevydali a prostě dlouho vydrželi. Obecně lze říci, že chybu rozhodně neuděláme, když med budeme užívat pravidelně každý den. Nejlépe jednou až dvakrát jednu lžičku (ráno a večer). Pro celkové zlepšení našeho zdraví skvělá věc. Ideálně při tom střídáme příchutě (malinový, perníčkový, rybízový atd.), abychom dosáhli co největší pestrosti a účinků.

Vyzkoušejte naše top ochucené medy:

ananasový | dračí ovoce | zázvorový | jahody s vanilkou | banánový

Med jako erotická pomůcka

Je slaďoučký, je lepkavý, hydratuje, pečuje o pokožku a dobře se roztírá. To všechno med předurčuje k použití přímo během erotických hrátek. Pro dosažení co největšího požitku postupujeme podle následujícího návodu:

  1. Hnízdečko lásky upravíme starým prostěradlem či speciálním omyvatelným přehozem, aby nedošlo ke znečištění povlečení.
  2. Med povolíme, nejlépe ve vodní lázni.
  3. Ztekucený med naneseme na partnerovu pokožku. Zaměříme se na citlivé (erotogenní) zóny jako rty, krk, bradavky nebo… fantazii se meze nekladou.
  4. Užijeme si rozkoše při čištění partnerova těla a všem dalším, co následuje.
  5. Po dosažení báječného vrcholu se společně osprchujeme teplou vodou.

A na závěr si ve vaně vychutnáme lázeň s mlékem a medem. Perfektní večer!

Kam med rozhodně nepatří

Cukry obsažené v medu nekamarádí s přirozeným vaginálním prostředím. Můžou narušit jeho správné pH a zavinit kvasinkovou infekci. Med zkrátka na dámské intimní partie nepatří a raději ho namažeme na jiné vzrušující části těla. Žena jich má přece nepočítaně.

Další zajímavé články na našem blogu