Na Vánoce nadělte sladký a zdravý dárek z medu

Vánoce klepou na dveře a vy pořád ještě nevíte, čím obdarovat své blízké? Mezi nejoriginálnější dárky patří v poslední době zdravé mlsání a jiné pochutiny a jejich popularita neustále roste. Zkuste letos darovat pod stromeček med. A nemusí se jednat jenom o „obyčejnou“ sklenku. U nás si vyberete z pestré palety sladkých včelích produktů v rozmanitých variantách i balení.

5 důvodů, proč potěšit medovým vánočním dárkem z Domoviny

Med rovná se ideální a originální vánoční dárek. Proč?

  1. Poctivý med je chutný, zdravý a potěšíte s ním každého.
  2. Uděláte radost milovníkům mlsání i zdravé a komplexní stravy.
  3. Konzumací medu si hlídáte kalorie a nezvyšujete tělesnou váhu.
  4. Med má pozitivní vliv na zdraví – a to nejenom v zimě.
  5. Naše medové dárky dobře vypadají a snadno se přepravují.

Medit si prostě bude každý.

V našem e-shopu Vcelarstvi-domovina.cz jednoduše kliknete na zvolený produkt, určíte počet kusů, objednáte a podle zvoleného typu dopravy vám ho rychle doručíme domů. Všechny výrobky jsou navíc připraveny tak, abyste je jednoduše zabalili do podoby vánočního dárku.

Vánoce nepočkají – vstupte do obchůdku s medovými dárky, sadami a balíčky.

Dárkové sady medů ve skle i balíčku

V prvním patře se ukrývají medové skleničky k Vánocům, to znamená medové dárky ve skle: med květový i ochucený, medovina či ořechy v medu. Maminku můžete potěšit Medvědem malinovým, tatínka para ořechy v medu, drahou tetičku akčním balením medu s rakytníkem, dědečka medovinou No.22 višňovou a děti zdravým květovým medem.

Ve druhém patře našeho vánočního e-shopu čekají medové balíčky k Vánocům, většinou komplety zahrnující více výrobků v koši, bedýnce nebo dárkovém balení. Na maminku sada velký medový koš, na tatínka set Zpátky do formy, na babičku velká medová bedýnka, na strýčka maxi balení medoviny a na děti jako doplněk malý medový koš.

Už jste se rozhodli? Vánoce 2022 budou šťastné, veselé a medové!

vanoce-darek-med