Velká soutěž o zásobu medu na zimu

Soutěžte o 10x květový med 750 g a akční slevové kódy na nákup našich produktů. Nažhavte gril, vyfoťte a soutěžte :-)

Podmínky soutěže a jak se do soutěže zapojit?

  1. U soutěžního příspěvku označeného "VELKÁ MEDOVÁ SOUTĚŽ" na naší Facebookové stránce https://www.facebook.com/vcelarstvi.domovina vkládejte do komentáře fotky z Vaší grilovačky. Zároveň označte další tři přátelé, kteří by se rádi do soutěže zapojili. Pro označení použijte znak @. Příklad: @josef. Fotky do komentáře vkládejte a přátele označujte nejpozději do 14. 8. 2022
  2. 15. 8. 2022 vybereme a zveřejníme 10 soutěžních fotografií z komentářů, které budou bojovat ve finále soutěže o velkou zásobu medu na celou zimu. Vyhrají 3 fotografie, které nasbírají nejvíce lajků. Lajkovat fotografie bude možné do 31. 8. 2022. Poté budou vyhlášení 3 výherci, kteří u svých fotografií získají nejvíce lajků.
  3. Hlavní výhru 10x květový med 750 g zašleme výherci na výdejnu Zásilkovny. Výherci budou vyzvání pomocí vyhlašovacího příspěvku 1. 9. 2022, aby se přihlásili o své výhry do zpráv na naši Facebookové stránce https://www.facebook.com/vcelarstvi.domovina 

Výhry v soutěži

Hlavní výhra pro první místo bude 10x květový med 750 g a akční slevový kód 25% pro nákup našich produktů. Platnost kódu do 31. 12. 2022.

Druhé a třetí místo vyhraje akční slevový kód 25% pro nákup našich produktů. Platnost kódu do 31. 12. 2022.

Akční bonus v soutěži pro všechny

Pro všechny, kteří vloží do komentáře soutěžní fotografii, na které bude vyfocen také některý z našich medových produktů, máme připravený speciální akční kód 20% pro nákup našich produktů. Napište nám zprávu na naší Facebookové stránce https://www.facebook.com/vcelarstvi.domovina, ukažte nám Váši soutěžní fotku na které bude zachycen také náš med a my Vám sdělíme tajný akční kód.

Přejeme mnoho zdaru v soutěži :-)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení