medovina No.22

S naší řadou ochucených medovin objevíte celou řadu nečekaných chutí. Proč si dopřát pravou MEDOVINU NO.22 z Domoviny nejen v tomto roce:

  • stále nové zážitky s jednotlivými příchutěmi,
  • pohodové popíjení blahodárně působící na vaši náladu,
  • zahřátí v zimní nepohodě a příjemné osvěžení v parném létě.

Záleží jenom na vás, jakou si vyberete:

Nejprodávanější

PB190087 Edit
 
1 199 Kč
Velký medový koš 3
Medový koš velký
Momentálně nedostupné
984
 
3 999 Kč
Malý koš 4
Medový koš malý
Momentálně nedostupné
981
 
2 599 Kč
12 položek celkem

Medovina No.22 z Domoviny

Ahoj, tady Alena a Josef, vaši včelaři

Ve vinárně, s kamarády, v létě, při svatebním veselí, u rodinného krbu, během tmavých zimních večerů – se sklenkou dobrého pití se svět rozzáří.

Vyzkoušejte pestrou paletu chutí: poctivou medovinu z Domoviny.

Její příjemná, lehká a vyvážená chuť je plná lahodných otisků medu, ovoce, ořechů a přírody. Zaujme vás svou decentně nasládlou vůní, svěžími tóny a jenom nepatrným dotekem alkoholu. Osvěží, potěší a zlepší vaši náladu.

Využití medoviny No.22

Popíjení naší medoviny si vychutnáte kdykoliv. Zazáří ve společnosti, nadchne u večeře a pomůže při chuti na něco dobrého. Uprostřed léta chutná vychlazená (na teplotu 12 až 16 °C), během zimy po ohřátí perfektně zahřeje.

Zásluhou elegantního obalu medovinu No.22 využijete jako dárek při rozmanitých příležitostech.

Jak vypadá naše medovina?

Základ pro typickou, lahodnou chuť a neopakovatelnou vůni tvoří kvalitní domácí med z Vysočiny. Ctíme ověřené výrobní procesy, na jejichž konci je labužnická medovina pozitivně působící na vaši náladu.

Výroba medoviny No.22

Na řadě medovin No.22 si dáváme záležet. Připravujeme ji na naší včelařské farmě na okraji Vysočiny kvašením z medu a vody a dochucením ovocnými či ořechovými výtažky – protože do skutečné medoviny nic jiného nepatří.

Složení medoviny No.22

Díky včelímu medu, surovinám výhradně přírodního původu a tradičnímu výrobnímu procesu produkujeme medovinu v nejvyšší kvalitě. Budete se s ní cítit báječně.

A vyzkoušejte také řadu medovina No.5, luxusní a neopakovatelnou.