Předvánoční tipy na MEDOVÉ RECEPTY

Také už to cítíte ve vzduchu? Vánoce se blíží! To ale znamená spoustu věcí zařídit, nakoupit, uklidit… zkrátka kopec starostí. My vám chceme udělat radost a čas do Ježíška zpříjemnit. Zkuste naše tipy na medové recepty, vánoční dárky i nové příchutě na dlouhé zimní večery. Letošní Vánoce budou medové!

👉 STÁHNĚTE SI PŘEDVÁNOČNÍ TIPY MEDOVÉ RECEPTY ZDE👈

Jak si zpříjemnit čekání na Ježíška

1. Medové recepty

Inspirujte se našimi medovými recepty. Můžete si je vytisknout a umístit na lednici nebo třeba na nástěnku. Budete je mít pořád na očích a snadno si připravíte něco dobrého pro sebe či celou rodinu.

2. Dárkové sady

Hledáte fajn vánoční dárek a zatím vás nic nezaujalo? Co třeba medové dárkové sady! Na výběr je několik variant: v dřevěné či papírové krabičce, s mašličkou nebo hrnkem. Radost udělá kterákoliv z nich.

3. Nové příchutě

Zajímavý tip, jak potěšit vaše nejbližší: kvarteto nových příchutí. Pomeranč s hřebíčkem v medu, kakaové boby v medu, jablka se skořicí v medu a lískáče s kakaem v medu určitě ochutnejte i vy!

4. Mikuláš klepe na dveře

Ještě před Vánoci dorazí Mikuláš a jeho parta. Spojte dohromady užitečné s příjemným. Tedy zdravé se sladkým a nadělte svým potomkům med. Barevný, ochucený, slaďoučký mnoha chutí a vůní. Vaše děti budou nadšené!

Naše nejlepší medy pro předvánoční pohodu

Podívejte se na pestrou paletu našich medových výrobků. Objednejte si med a vyřešte problém se sháněním vánočního překvapení výběrem z pestré palety našich medových vánočních dárků.

👉 STÁHNĚTE SI PŘEDVÁNOČNÍ TIPY NA MEDOVÉ RECEPTY ZDE👈