K objednávce nad 750 Kč medový dáreček zdarma ❤️⚡

Medvěd kávový 160 g

Tip včelaře
110 Kč
Skladem

Med s Kávou

Obsahuje:

  • pastovaný med
  • instantní káva

Detailní informace

Detailní popis produktu

MEDVĚD KÁVOVÝ 160 G

Pro ty, co ji milují, je to must have. Řeč je samozřejmě o kávě. Tato dobrota Vám otevře oči dokořán!!

Obsahuje: pastovaný med, instantní kávu

  • Jsme včelařství, tudíž máme svá včelstva, vlastní med a jiný neprodáváme. Můžeme se tedy zaručit za med, o kterém víme úplně vše. V jaké lokalitě byl včelami sebrán, v jakých úlech byl včelami nektar do podoby medu přepracován a v jakém prostředí bylo se získaným medem zacházeno. Více čtěte v našem článku Med přímo od včelaře.

Rámek se včelami

Ahoj, tady Alena – Váš včelař

Den bez kávy a den bez medu, to je den, který si nedokážu přestavit. Med jíme každý den a s kávou začínám svůj den. Jak jste na tom Vy? Ochutnejte zajímavou kombinaci medu a kávy. Nezklame Vás.

Co je to pastovaný med?

Květový med se mechanickým zpracováním uvede do podoby lehce roztíratelné konzistence. Pozvolným mícháním je zbaven přirozené krystalizace, a tedy nemůže úplně ztuhnout. Med v průběhu pastování neztrácí na kvalitě, jelikož není nijak zahříván. Samotné pastování je založeno pouze na bázi mechanického pohybu – míchání.

Pozor! Pastovaný med je možné ztekutit. Ztekucený květový pastovaný med se stane medem květovým nepastovaným, tedy čirým medem a takový med posléze zkrystalizuje do absolutního ztuhnutí. Pokud přeci jen chceme květový pastovaný med ztekutit, činíme tak šetrně do teploty 50 °C.

A jak máme kávového Medvěda nejraději?

K doslazení kávy, mléka nebo jen tak.

Včelařství Domovina – Med přímo od včelaře

Nejrychlejší doručení až domů bez plastů_1

Nejrychlejší doručení až domů

Vyberte si nejpohodlnější způsob dopravy – Nejrychlejší doručení až domů.

Tento způsob dopravy nám umožňuje zabalit Vaši medovou zásilku BEZ POUŽITÍ PLASTŮ. To je super :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucený med
Příchuť: Kávový
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 27.11.2020
Dostala jsem jako dárek a jsem moc spokojená. Přidávám si jej do kávy nebo mlsám jen tak :) Již jsme objednala jako dárek pro rodinu a nejbližší :)

Josef a Alena Včelařství Domovina

Dobrý den, ahoj..bzz. Zdravíme všechny vás lidičky. Jsme jedna parta ze včel a lidí. Hooodně včeliček, jedna Alenka včelařka a jeden Josef včelař. A taky kocour Ferda, pohotovostní venkovní deratizační jednotka. My všichni se staráme o to, aby med, který nabízíme vám, našim zákazníkům, byl nejlepší kvality. Zralý, chutný, tak jak má být.

 Josef a Alena Včelařství Domovina