K objednávce nad 750 Kč medový dáreček zdarma ❤️⚡

Medvěd skořicový 180 g

Tip včelaře
110 Kč
Skladem

Med se Skořicí

Obsahuje:

  • pastovaný med
  • mletá skořice

Detailní informace

Detailní popis produktu

MEDVĚD SKOŘICOVÝ 180 G

Skořici už znali naši prapředci stejně jako med a proto jsme spojili tyto dva skvosty do jedné skleničky. Poznejte zázračné dědictví prověřené tisíciletími.

Obsahuje: pastovaný med, skořici

  • Jsme včelařství, tudíž máme svá včelstva, vlastní med a jiný neprodáváme. Můžeme se tedy zaručit za med, o kterém víme úplně vše. V jaké lokalitě byl včelami sebrán, v jakých úlech byl včelami nektar do podoby medu přepracován a v jakém prostředí bylo se získaným medem zacházeno. Více čtěte v našem článku Med přímo od včelaře.

Včelnice Sázavka podzim

Ahoj, tady Josef – Váš včelař

Se skořicí jsme začínali, byl to náš začátek, proto je pro nás největší srdcovkou. A taky je to ohromná klasika. Skořice a med jdou k sobě odpradávna na výbornou. Co je med medem a skořice skořicí. Tak moc to máme rádi.

Co je to pastovaný med?

Květový med se mechanickým zpracováním uvede do podoby lehce roztíratelné konzistence. Pozvolným mícháním je zbaven přirozené krystalizace, a tedy nemůže úplně ztuhnout. Med v průběhu pastování neztrácí na kvalitě, jelikož není nijak zahříván. Samotné pastování je založeno pouze na bázi mechanického pohybu – míchání.

Pozor! Pastovaný med je možné ztekutit. Ztekucený květový pastovaný med se stane medem květovým nepastovaným, tedy čirým medem a takový med posléze zkrystalizuje do absolutního ztuhnutí. Pokud přeci jen chceme květový pastovaný med ztekutit, činíme tak šetrně do teploty 50 °C.

A jak máme skořicového Medvěda nejraději?

Skořici s medem si nejčastěji dopřávám s bílým nebo celozrnným pečivem. Ještě raději to ale mám ke sladkému pečivu jako je loupák. Taky ke kynutému pečivu – vánočka, mazanec, mňam, to je hned o něčem jiném.

Včelařství Domovina – Med přímo od včelaře

Nejrychlejší doručení až domů bez plastů_1

Nejrychlejší doručení až domů

Vyberte si nejpohodlnější způsob dopravy – Nejrychlejší doručení až domů.

Tento způsob dopravy nám umožňuje zabalit Vaši medovou zásilku BEZ POUŽITÍ PLASTŮ. To je super :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucený med
Příchuť: Skořicový
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LV Avatar autora | 24.11.2020
Úžasný, hřejivý, sametový. Výrazná chuť, je prostě perfektní.
5
DL Avatar autora | 9.9.2020
Úžasný! Naprosto fantastická chuť! Dělávám si ho na snídani nebo i večeři s křupavým toastíkem a máslem. Stačí trošička a chuť je hned výraznější, super!
5
RP Avatar autora | 12.8.2020
Tento medík nemá chybu je dokonalý.
5
Š Avatar autora | 1.5.2020
Ano, medík výborný.
5
Z Avatar autora | 25.1.2020
Tento med u me stale jednoznacne vede. Jen tak dál, těším se na nove příchutě!

Josef a Alena Včelařství Domovina

Dobrý den, ahoj..bzz. Zdravíme všechny vás lidičky. Jsme jedna parta ze včel a lidí. Hooodně včeliček, jedna Alenka včelařka a jeden Josef včelař. A taky kocour Ferda, pohotovostní venkovní deratizační jednotka. My všichni se staráme o to, aby med, který nabízíme vám, našim zákazníkům, byl nejlepší kvality. Zralý, chutný, tak jak má být.

 Josef a Alena Včelařství Domovina